Ontdek de kracht van uw wijk!

21 maart 2024
21 maart 2024 Marc Charlier

Ontdek de kracht van uw wijk!

Welt uur jet kwiet? Vier maache tsiet!

Heeft u een idee, klacht, vraag of wens die u met ons wilt delen? Dat kan!

Op zaterdag 13 april 2024 organiseren wij van 11.30 – 13 uur een buurtoverleg in het Patronaat (Ursulastraat 232). Een vertegenwoordiging van Lokaal Alternatief staat klaar om naar u te luisteren en met u in gesprek te gaan over alles wat er speelt in uw wijk, uw omgeving.

Maar ook buiten dit buurtoverleg zijn wij natuurlijk bereikbaar voor uw inbreng. U kunt ons altijd mailen op info@lakerkrade.nl.

Bovendien blijven wij, zoals altijd, actief in alle wijken. Regelmatig zijn wij aanwezig op verschillende Kerkraadse locaties, klaar om met u te praten. Wilt u meer weten over onze partij, die nauw betrokken is bij de inwoners, en de exacte data en tijden van onze wijkbezoeken? Houd dan deze website of onze Facebookpagina facebook.com/lokaalalternatiefkerkrade in de gaten. Overigens zullen wij in de wijk waar wij een buurtoverleg organiseren ook huis-aan-huis flyers met de exacte datum en locatie verspreiden.